Dostlar Mahallesi Kategorisi

Dostlar Mahallesi izle

Metin'in yakılan taksisi yüzünden ortalık ve olaylar karışıyor!

Metin'in taksisi bir gece yakılır. Olay karakolluk olur ve Çetin'den şüphelenir. Daimi didişen kardeşler, vefat eden babalarından kalan kalıt ile ilgili da ihtilaf içine düşerler. Evvelce anlaştıkları konular gün geçtikçe aralarındaki tam tersleşmelerin ortaya çıkmasına kapı aralar. Metin babasından kalan mirası iyi değerlendirip Arkadaşlar Durağına ait taksi almıştır. Çetin ise, kalan kalıt parasını hovardalıkta yemiştir. Babadan kalan iki hane de, uzun-kısa çöp çekilerek kardeşler arasında paylaştırılmıştır. Çetin vakit geçtikçe bu vaziyeti da mesele haline getirmeye başlar.

İşte bu vaziyetteki iki kardeş taksinin yakılması ile birbirine düşer. Metin, anlaşamadığı kardeşinin taksiyi inat uğruna ateşe verdiğini düşünür. Bir kanıtı daha vardır. Çetin'in eli yanıktan dolayı sargılıdır. Metin'de akşam yaşanan olaya vaziyeti bağlayınca karakolluk olurlar. Çetin ise, elini nasıl yaktığını izah etmez; zira, çapkınlık yaptığı ortaya çıkacaktır. Elini kadının evinde yakmıştır. 

Olay aydınlığa erişince iki taraf karakola ifade vermeye gider. Bu sırada Çetin'in tekrar çağırıldığını duyan Seher, destek için karakola gider. Çetin bu sırada olayı itiref ediyordur. Seher duydukları karşısında çok öfkelenir ve Çetin'in üzerine bir kaplan gibi atlar.

Olaylar bu noktadan sonra değişmeye başlar. Taksiyi yakanlar ortaya çıkar ve karşılarında Arkadaşlar Durağının sürücülerini bulurlar

  Hata! Yayınlanacak Film Bulunamadı
  KATEGORİLER
  Boxset Filmler
  Türkçe Dublaj Diziler
  Final Yapmış Diziler
  Kore Dizileri
  Anime - Çizgi Dizi
  Hint Filmleri