Diziizletek.com » Yabancı Filmler » Yeni Ailem​ Film Türkçe Dublaj izle

Yabancı Filmler
Yerli Filmler
Anket
Sitemizde En Çok Hangi Dil Dizileri Görmek istersiniz?

En Çok İzlenenler

Yıllara Göre

Türkçe Dublaj Diziler
Alt Yazılı Diziler
Yerli Diziler
Son Yorumlar
 • Kara Şimşek 1.Sezon
  Güzel film 
  2020-05-07 04:35:50
 • Columbo 2.Sezon Türkçe
  insanım aya gittimaya a gittim ay buz gibi idi dostum ye..
  2020-05-06 18:40:02
 • The Legend of Bruce Lee
  bu film neden açılmıyor
  2020-05-22 23:43:07
 • Admin


  277/6
  The Legend of Bruce Lee
  Alıntı: muratdeniz8bu film neden açılmıyorMerhabalar Film Açılıyor Sadece Vip Üyelerimiz izleyebilir
  2020-05-22 23:55:03
 • bycemo


  0/1
  Heroes 1.Sezon Tüm
  geç kaldık izlemekte ...
  2020-04-17 23:15:21
 • Şuan Sitede Aktif Olanlar

  FILMIN KONUSU

  Yeni Ailem​ Filmin Konusu

  Dram Türünde Yeni Ailem​ Filmi türkçe dublaj izle, Kabil’li Mesut 9 yaşındayken Fransa’da bir köyde yaşayan çocuksuz çift Georges ve Gisèle Duvailly’nin (Gérard Depardieu ve Nathalie Baye) yanına yerleştirilir. Bu olay, çiftin kötü ve mutsuz bir dönemine rast gelmiştir. Bu sırada Fransa ile Cezayir arasında her gün gerçekleşen çatışmalar hayatlarının bir parçasıdır.Bu karmaşık siyasi vaziyeti dikkate alan Gisèle, Mesut’u köydeki insanların geri kafalılığından ve kocasının hışmından savunmak için çocuğun ismini Michou’ya, dinini de Müslümanlıktan Katolikliğe değiştirir. Kahverengi saçları sarıya boyanır.Ağır ağır Georges ve “Michou” arasında bir yakınlık doğmaya başlar. Çocuk sırrına karşın kendisine yeni bir aile, yeni bir okul ve normal bir hayat edinir. Lakin gerçekler eninde nihayetinde patlak verecektir. Cezayir’deki vaziyetler kızıştıkça köydekilerden bazıları ırkçılaşır, bu da Georges’u onlarla karşı karşıya getirir. Bu arada Gisèle’e karşı hissettikleri ile de yüzleşmek zorunda kalacaktır.

  Yeni Ailem Film Türkçe Dublaj izle

  9 yaşında daha ufak bir çocuk olmasına karşın hayatta bir dolu güçlükle mücadele etmek zorunda kalan Kabilli Mesut, Fransa’da bir köyde yaşayan çocuksuz Georges ve Gisèle çiftinin yanına gönderilir. Artık yeni ailesi onlar olacaktır.

  Lakin o dönemlerde hayat, Georges ve Gisèle için de çok kolay değildir. Fransa ve Cezayir arasındaki çatışmalar, çiftin hayatını derinden etkilemektedir. Gisèle, bir yandan kocasının katı tutumundan Mesut’u savunmaya çalışırken bir yandan da köydeki faşistlerin Mesut’a zarar vermelerini engellemenin yollarını aramaktadır.

  Yeni Ailem​ Film Hd izle

  Böylelikle çocuğun ismini Michou’ya çevirir, saçlarını kahverengine boyatır ve dinini de Katolik olarak değiştirir. Ancak Michou’nun sıcak ve sevimli yaklaşımları, katı yürekli Georges’u etkilemeye başlayacak ve Michou’nun bu ırkçılıktan etkilenmemesi için en büyük mücadeleyi yeniden kendisi verecektir…Dram Türünde olan Yeni Ailem​ Filmini Türkçe Dublaj olarak izle

  Film Adı / Yerel Adı

  Yeni ailem

  Turu

  Dram

  Yonetmen

  Thomas Gilou

  Oyuncular

  Gérard Depardieu, Nathalie Baye, Mathieu Amalric, Samy Seghir, Medy Kerouani, Mohamed Fellag, Catherine Hiegel, Philippe Nahon, Bernard Yerlès, Gérald Laroche

  Vizyon Tarihi / Ulke

  2007 / France

  IMDB PUANI /OYLAMA SAYISI 6,6/731  Geri
  • Tarih: 6-04-2020, 00:13
  • Yorumlar: 0
  • Goruntulenme: 112
  Değerli Ziyaretçi Sitemize Üye iseniz Lütfen Giriş Yapınız..
  Üye Değilseniz Üye olmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ..


  Yorum Ekle

  İsim:*
  E-Mail:*
  Güvenlik Kodundaki 2 Kelimeyi Giriniz: *